První poločas přinesl nakopávanou, která vyprodaný stadion uspávala a vypadalo to, že oba týmy čekají, jestli někdo neudělá chybu a šance jim nenabídne sám.
Tu první vybojoval kapitán Sparty Šural ve 26. minutě, ale střelou z otočky na Valeše nevyzrál.

Všem na stadionu zatrnulo o chvíli později, kdy po souboji s Chipciuem upadl domácí útočník Mašek na ruku tak nešťastně, že si zlomil kost a ještě než skončil poločas, vezla jej sanitka do nemocnice.
Hra se trochu zvedla po přestávce. Pořád nešlo o strhující fotbalovou podívanou, ale fotbalisté Bohemians i Sparty přidali na důrazu a na hřišti to pořádně jiskřilo.

První gól až v 61. minutě

Na úvodní gól se čekalo do 61. minuty. Domácí faulovali Šurala metr před pokutovým územím, sám faulovaný hráč si vzal míč a i díky tomu, že hráči Bohemky se ve zdi nepochopitelně rozestoupili, poslal jej nechytatelně k tyči - 0:1.

Vypadalo to, že Sparta dokráčí k těsnému vítězství, protože útok Klokanů byl hodně bezzubý. Vše ale změnila 87. minuta. Za sparťansku obranu propadl míč, kde si ho se štěstím zpracoval střídající Záviška, který po 11 minutách pobytu na hřišti rozjásal zaplněný Ďolíček.

Trenér Sparty Zdeněk Ščasný ihned poslal do hry útočníka Pulkraba, který nastoupil poprvé od zranění z prvního kola, ale ani on nakonec na remízovém stavu nezměnil. Sparťané tak neprohráli ani v šestém zápase této sezony, ovšem z Vršovic si určitě chtěli odvézt více jak jeden bod.