Svěřenci kouče Bohumila Páníka však nepanikaří. Věří, že v sobotním utkání 21. kola proti Liberci, který začne na Městském stadionu ve Vítkovicích v 17 hodin, budou stoprocentní. "Doufáme, že fanoušky nezklameme," řekl obránce Baníku Jiří Fleišman.

V rámci jara vás čeká domácí premiéra proti Liberci. Jak těžký to bude zápas?
Velmi. Už jsou spolu delší dobu a pod novým trenérem chtějí hrát kombinační fotbal, hodně běhavý, agresivní, což ukázali už v prvním zápase jara s Příbramí. Někde jsem četl, že dva jejich góly neměly platit, takže skóre 4:0 zkresluje. Neznamená to ale, že by nebyli nebezpeční. Nečeká nás nic jednoduchého. Věříme, že to utkání zvládneme.

Záběr kamery
VIDEO: Kamery zachytily podezřelého muže. Poznáte ho?

V dresu Severočechů jste získal titul, stále ve městě bydlíte. Předpokládám, že to pro vás bude speciální utkání. Je to tak?
Tak hlavně se těším. V Liberci jsem hrál, hodně tam toho prožil, navíc stále tam bydlím a mám tam spoustu kamarádů. O zvýšené motivaci ale mluvit nemusím. Tu mám na každý zápas stejnou, a tou je vítězství. Očekávám ho i tentokrát, protože jsme na Dukle dva body ztratili. Teď chceme, ať zůstanou všechny tři body doma. Doufáme, že fanoušky nezklameme.

Slovan posílil během zimní přestávky útočník Libor Kozák. Bývalý reprezentant, který střílel góly za slavné Lazio Řím. Jak se projeví jeho přítomnost na hře soupeře?
To netuším, to ukáže až samotný zápas. Ale pro nás to může mít malou výhodu v tom, že tam přišel jako velká osobnost a spousta akcí může být vedena přes něj. Takže pokud ho pokryjeme, tak by to mohlo být pro nás úspěšné. Mančaft mají dobře poskládaný, ale nejsou lepší než my.

Ještě poslední věc. Když se vrátíte k utkání na Dukle a remíze 1:1, jak ho zpětně hodnotíte?
Do pětadvacáté minuty měla Dukla více ze hry. Z toho pramenila naše chyba, po které jsme dostali branku. Potom jsme se ale do zápasu dostali, Kuzma (Kuzmanovič) krásně vyrovnal a do konce poločasu to bylo v naší režii. Druhý poločas byl nejprve nahoru dolů. Odjezdili jsme to, sahali po výhře, tu jsme ale nepřivezli. O to víc teď chceme Liberec porazit.

Hokej extraliga: HC Škoda Plzeň x HC Vítkovice Ridera
Vítkovice nesouhlasily s klíčovým vyloučením, šéf sudích jim dal za pravdu
Parkování v Ostravě. Ilustrační foto.
Ostrava rozšiřuje rezidenční parkování do dalších obvodů