Mladá Boleslav - Plzeň 1:3

Plzeňští v nejvyšší soutěži naplno bodovali po dvou zápasech a posunuli se na třetí místo neúplné tabulky. Dva góly Západočechů vstřelil Pavel Šulc, který už v páté minutě otevřel skóre. Těsně před pauzou vyrovnal Martin Suchomel, ale v 51. minutě se trefil opět Šulc. V závěru nastavení přidal pojistku Robin Hranáč. Viktoria si utkání v původním srpnovém termínu nechala odložit kvůli účasti ve 4. předkole Evropské konferenční ligy. Středočeši nebodovali ve třetím z posledních čtyř kol.

Fotbalisté Mladé Boleslavi podlehli v dohrávce FORTUNA:LIGY Plzni 1:3.
Mladá Boleslav naháněla Plzeň v boji o třetí flek nakonec marně

Branky: 45.+3 Suchomel - 5. a 51. Šulc, 90.+5 Hranáč. Rozhodčí: Všetečka - Váňa, Machač - Zelinka (video). ŽK: Suchý, Kostka, Kulič (trenér) - Kopic, Chorý, Traoré, Šulc. Diváci: 1121.

M. Boleslav: Trmal - Kostka, Suchý, Karafiát, Suchomel (78. Kubista) - Matějovský (64. Ladra), Sakala (86. Šimek) - Kušej, Mareček (78. Pulkrab), Solomon (64. Jawo) - Hilál. Trenér: Kulič.

Plzeň: Staněk - Hranáč, Hejda, Dweh - Kopic (88. Sýkora), Kalvach, Traoré, Bucha (70. Kliment), Cadu (81. Holík) - Šulc - Chorý. Trenér: Koubek.

Jablonec - Teplice 3:2

Skóre otevřel v 16. minutě z penalty Miloš Kratochvíl, v 27. minutě odpověděl hostující Filip Havelka. V závěru úvodního dějství se domácí znovu ujali vedení po vlastním gólu Jakuba Urbance, stav ale srovnal v 63. minutě z pokutového kopu opět Havelka. Rozhodl tak až v 85. minutě čtvrtou brankou v ligové sezoně střídající Jan Chramosta. Jablonec navázal na domácí vítězství 2:1 nad Pardubicemi z minulého kola a v lize neprohrál popáté za sebou. Teplice nebodovaly po třech ligových utkáních.

Jablonec přetlačil Teplice, rozhodl kat „sklářů" Chramosta

Branky: 16. Kratochvíl z pen., 45. vlastní Urbanec, 85. Chramosta - 27. a 65. z pen. Havelka. Rozhodčí: Batík - Nádvorník, Pochylý - Adámková (video). ŽK: Kratochvíl, Martinec, Černák, Štěpánek, Polidar - Trubač, Knapík, Chaloupek, Grigar, Hronek, Křišťan, Frťala (trenér). Diváci: 789.

Jablonec: Hanuš - Štěpánek, Tekijaški, Hurtado - Černák (89. Polidar), Kratochvíl, Martinec (77. Houska), Čanturišvili - Pleštil (70. Chramosta), Alégué (70. Jovovič) - Krulich (77. Velich). Trenér: Čížek.

Teplice: Grigar - Cykalo, Chaloupek, Mičevič - Radosta (90.+1 Fila), Knapík, Havelka (75. Křišťan), Urbanec (75. Bílek) - Trubač (52. Hronek) - Jásir, Gning (52. Vachoušek). Trenér: Frťala.