Slovenský kouč se navíc neuchyluje k sázce na defenzivní pojetí hry, což by se mohlo v karvinské situaci zdát jako nejsnazší řešení. Žádné příkazy typu: Zabetonovat to, možná vydolujeme bod, a v zimě na hře zapracujeme.

I když je tým oslaben, hraje s tím, co má k dispozici, nevymlouvá se, snaží se ze situace vyždímat maximum. I proti ofenzivně a kombinačně nadstandardnímu Jablonci se Hrnčár snažil hrát ofenzivně, se třemi útočníky, a přinutit soupeře, aby nemyslel jen na útok, ale věnoval se i bránění.

Jasně, ne všechno se povedlo. Je ale třeba mít na paměti, že ani hráči nejsou stroje a v důležitém utkání nechtěli udělat chybu. Důležité bylo, že nikdo nic nevypustil a všichni příkladně bojovali za klub, za Karvinou.

Z těžkého losu v závěru podzimu vydoloval Norbert Hrnčár už čtyři body, zápas v Plzni má ještě k dobru. K dispozici má mladou středovou řadu s věkovým průměrem 20 let. Nebojí se s ní hrát. Dá se říct, že svým přístupem navazuje na práci svého předchůdce Romana Nádvorníka. Vnáší ale do hry své vlastní poznatky, hraje sympaticky, celoplošně, a to dokážou karvinští fanoušci ocenit.