„Do Příbrami se vracím rád. Prožil jsem tady krásné časy, především v jedné sezoně, kdy jsme s týmem do posledního kola bojovali o evropské poháry. Za dobu mého působení jsem získal spoustu přátel, takže sem občas s rodinou zavítáme. Bohužel tentokrát jsme prohráli, tak třeba příště vyhrajeme,“ konstatoval po utkání Josef Hnaníček, který nastoupil do hry v úvodu druhého poločasu, kdy vystřídal Argentince Pabla Podia, jehož penaltový zákrok na Ruslana Mingazova, který následně potrestal Jan Rezek, odstartoval velký příbramský obrat.

„Vedli jsme, ale dostali jsme gól z penalty na konci poločasu, což není nikdy dobré. Navíc jsme si na začátku druhého poločasu nechali dát další dva rychlé góly. Pavel Vyhnal nás sice dostal znovu do hry, ale nic dalšího už jsme do branky nedotlačili,“ litoval jednatřicetiletý fotbalista, podle něhož byl hlavní rozdíl mezi oběma celky v útočné fázi. „Příbram byla nahoře pohyblivější a rychlejší,“ uznal.

Přestože Zlín prohrál už popáté v řadě, Hnaníček si nemyslí, že by na mužstvo padla jarní deka, jako již několikrát v předešlých sezonách. „Musíme dělat body. Nevyšlo nám to doma se Slováckem ani v Příbrami. My se z toho ale dostaneme. Dobře potrénujeme, dáme hlavy vzhůru a zvedneme se. Je před námi ještě dost zápasů,“ neskládá zbraně Hnaníček, který věří, že jeho mužstvo udrží postavení v první šestce tabulky. „Chceme tam být, ale nesmíme se na to ohlížet a musíme začít vyhrávat,“ dodal.