Jak byste utkání zhodnotil?
Řekl bych, že zápas byl rozdělený na dvě půle, které byly diametrálně odlišné. V první měla opticky trochu víc ze hry Dukla, ale bylo to asi tím, že držela balon na své polovině. Myslím, že nějakou extra velkou šanci neměli.

Co jste změnili do druhé půle?
O poločase jsme si řekli, že to, jak jsme hráli na začátku, už se nesmí opakovat, že se musíme zlepšit. Ve druhé půli se nám to povedlo, balon už jsme drželi my, začali jsme víc hrát a kombinovat. Těch čtyřicet pět minut druhého poločasu ale bohužel nestačilo na to, abychom skórovali.

Viděl jste onu penaltovou situaci?
Samozřejmě jsem to viděl jen z dálky, myslel jsem si, že to penalta je. Pokud se ale rozhodčí podíval na video, viděl to znovu a rozhodl se, že nebyla, tak asi prostě nebyla…

Jaký to vlastně byl zápas, jak byste ho popsal?
Bylo to bojovné, Dukla je nepříjemný soupeř. Drží hodně balon. Tým, proti kterému hrají, musí hodně běhat, a tak to taky bylo. Myslím, že ve druhé půli už jsme to eliminovali a hra vypadala jinak.

Co bylo tím zásadním důvodem, proč vám to nevyšlo?
Největší problém byla ta promarněná první půle. Kdybychom celý zápas hráli tak jako po pauze, tak věřím, že by tam nějaký gól padnul.

Michal Konvalina