Prokletí? „Není to povedený začátek angažmá,“ kroutil po zápase hlavou jednadvacetiletý obránce, který v minulé sezoně působil v Liberci. „Šel jsem do skluzu, trefil balon a najednou skončil v síti,“ popisoval rozhodující moment utkání.

„Je to o smůle, ale některé momenty řešíme na poslední chvíli a pak to dopadne i tak, že si vstřelíme vlastní góly,“ vysvětluje nepříjemnou bilanci trenér Dukly Pavel Drsek.
Domácí fotbalisté sehráli opravdu smolný zápas. Byli aktivnější, kontrolovali hru a dokázali se oklepat i po inkasované brance. Nedokázali ale dotáhnout rozjeté akce. „Vytyčili jsme si cestu s mladšími hráči a musíme s nimi být trpělivější,“ přiznal Drsek.

KLOKANŮM POMOHLA REKORDNÍ BOUŘKA

Klokani vytěžili z minima maximum a přesto, že brali tři body, trenér Martin Hašek neměl důvod k radosti. „O přestávce jsem zvedl hlas, jako ještě v Bohemians nikdy, to byl můj rekord. Hráli jsme zbaběle,“ řekl.

„Byl to opravdu řev, věci létaly vzduchem. Nakoplo nás to a hráli jsme lépe,“ uznal útočník Lukáš Juliš, který byl u gólové akce a původně mu byla trefa připsána.
Bohemians mají šest bodů, Dukla na svůj první stále čeká. A už je na čase nějaké začít sbírat.