Nejblíže vedoucímu gólu v prvním poločase byl Baník. Ve 25. minutě se postavil k přímému kopu Fleišman, jehož střelu k levé tyči vyrazil Nguyen na roh. Liberečtí, jejichž hru režíroval středopolař Mara, se první půli do tutové šance nedostali.

Po přestávce se už fanoušci branek dočkali. V 57. minutě se dostal domácí Fillo ve vápně ke střele, a tu ještě lehce tečoval kapitán Baroš. Náskok navýšil v 70. minutě střídající Diop, který byl u pravé tyče na konci pohledné souhry Baroše s Hrubým.

Severočeši se ale nevzdali. V 80. minutě kopal roh Potočný, k hlavičce se dostal Kačaraba, jehož pokus nasměroval do vlastní branky Stronati. V závěru vrhl Liberec vše do útoku, dostal se k několika zakončením, ale vyrovnat se mu už nepodařilo.

Baník Ostrava – Liberec 2:1 (0:0)

Branka: 57. Baroš, 70. Diop – 80. Stronati vlastní. Rozhodčí: Ardeleanu – Blažej, Vlček. ŽK: Pazdera – Kozák, Mara, Karafiát, Breite. Diváci: 10 798.

Baník: Laštůvka – Pazdera, Procházka, Stronati, Fleišman – Jánoš – Fillo, Hrubý (78. Jirásek), Holzer (87. Šindelář) – Kuzmanovič (67. Diop), Baroš. Trenér: Páník.
Liberec: Nguyen – Mikula (86. Pázler), Karafiát, Kačaraba, Hybš – Breite, Mara – Potočný, Nešický (68. Musa), Pešek (75. Malinský) – Kozák. Trenér: Hornyak.