V prvním poločase měl více balon na svých kopačkách domácí nováček polské Ekstraklasy, v jehož se stavě chyběl zraněný exhlučínský záložník Daniel Bartl. Nicméně žádné velké šance k vidění nebyly. Na druhé straně zlobil domácí defenzivu Mondek, nejdříve rozjel akci, kterou nakonec zakončil hlavičkou, o pár chvilek později brankáře Gliwu ohrozil efektními nůžkami.

Po přestávce se řítil na gólmana Šroma Schwarz, opavský brankář ho ale vychytal. Nicméně skóre se přece jen měnilo. Po rohovém kopu se odražený balón dostal na šestnáctku, kde se k němu dostal Kun a prostřelil vše, co mu stále v cestě.

Za Opavu mohl vyrovnat Juřena, který po narážečce se Stáňou tvrdě vystřelil a gólman s vypětím sil vyrazil ránu na rohový kop. Následně ještě stály za zmínku pokusy Matouška, Stáni a Knejzlíka. Ovšem skóre se už nezměnilo.

Czestochowa – SFC Opava 1:0 (0:0)

Branka: 72. Kun.

Opava: Fendrich (46. Šrom) – Hrabina (55. M. Helebrand), Simerský (80. Koschatzký), Svozil, Žídek (55. Knejzlík) – Zavadil (80. Souček), Schaffartzik (46. Jursa) – Jurečka (55. Stáňa), Řezníček (65. Juřena), Mondek (55. Matoušek) – Opoku (46. Dedič). Trenér: Ivan Kopecký.