Nejdříve Řezníček přihrál Tomáši Hořavovi na vyrovnávací gól, a pak si jeho střílenou přihrávku do pokutového území soupeře srazil do vlastní branky obránce Dukly Podaný.

Dá se říci, že jste měl dvě asistence na gól. Počítáte si i tu druhou, z které padl vlastní gól?
Asi ne. Centroval jsem na Kopiho (Kopice) a obránce si srazil míč do branky. Oficiální asistence ti ve skutečnosti není.

Co vám řekl trenér Vrba, když vás poslal v průběhu druhé půle na hřiště?
Šli jsme na trávník hodně narychlo, takže jsme si toho ani moc nestačili říct. Určitě jsme ale na palc šli s tím pokusit se zápas otočit, což se podařilo a jsme za to rádi.

V zápase jste až do 69. minuty prohrávali. Co rozhodlo o tom, že jste nakonec v utkání zvítězili?
Pomohl nám vyrovnávací gól, po něm jsme jsme se psychicky zvedli. Za chvíli jsme dali druhý gól a už to v hlavách bylo dobré. Drželi jsme míč a Duklu už jsme do ničeho nepustili.

Co říkáte na to, že Dukla byla sedmdesát minut vyrovnaným soupeřem?
To asi byla, ale jestli dobře počítám, tak v prvním poločase jsme měli nejméně tři vyložené šance, třeba Krmenčík šel sám na branku. Podle mne jsme mohli utkání rozhodnout už dříve. Dukla nám dala z první šance gól a pak už to bylo komplikované. Myslím ale, že jsme ukázali sílu týmu a zápas jsme otočili.

Byl jste nervózní z toho, že se vám dlouho nedařilo zápas otočit?
Na lavičce jsem samozřejmě trochu nervozní byl, ale když pak nastoupíte na trávník, tak už to tolik nevnímáte. To už bylo něco úplně jiného.