"Od začátku jsme podávali zbabělý a nekvalitní výkon," hodnotil Hašek výkon svých svěřenců. A vůbec si nebral servítky. "Středová řada hrála katastrofálně."
Dukle svítí na kontě získaných bodů i po třetím kole veliká nula. Přesto kouč Drsek nacházel na výkonu týmu pozitiva.

"Nemohu nikomu z hráčů vyčíst, že by nemakal. Zápas jsme rozehráli dobře, drželi míč, ale ze situace, kterou jsme několikrát nacvičovali, jsme inkasovali. Na držení balonu jsme byli výrazně lepší, ale za krásu se body nerozdávají," řekl trenér Dukly.

Zápas rozhodla situace z 25. minuty, kdy Mašek nacentroval na zadní tyč, do skluzu šel útočník Juliš se stoperem Chlumeckým a mladý obránce Dukly si srazil míč do vlastní sítě.

Ale ani vstřelený gól Klokany nenabudil, domácích bylo plné hřiště, ale nedokázali střílet. To bylo velikou chybou, protože v brance hostů stál Roman Valeš. Brankář, který naposledy nastoupil do zápasu v základní sestavě před osmi měsíci. "Ani jsme ho neprověřili, z toho jsem zklamaný. Rozhoduje se ve vápně a tam to z naší strany bylo nedostačující," postěžoval si Drsek.

O přestávce byl v okolí budovy, kde jsou hráčské kabiny, slyšet ohromný řev. Martin Hašek se do svých hráčů pustil způsobem, jaký on sám na Bohemce nepamatuje.

"Takhle jsem ještě neřval, byl to můj rekord. Hráči se trochu zlepšili a zvýšili nasazení, pomohlo i střídání Jusufa. Měli jsme šance, ze kterých jsme mohli zápas definitivně rozhodnout, ale nepovedlo se," komentoval Hašek průběh prvního pražského derby této sezony.

Radost mu udělal alespoň fakt, že Bohemians vyhráli venku poprvé od loňského listopadu, kdy uspěli v Boleslavi. "Odehráli jsme venku spoustu utkání, z nichž jsem měl dobrý pocit, ale nevyhráli jsme ani jednou. Po vítězství na Dukle jsem měl tak špatný pocit z výkonu, že pro mě bylo těžké se i radovat, ale vyhráli jsme," nechápavě kroutil hlavou.

V příštím kole jede Dukla do Příbrami, Bohemians hrají opět pondělní dohrávku, tentokrát na domácím hřišti proti Ostravě.