Při této příležitosti si hanácký klub nechal vytvořit speciální logo. Nejrůznější události pak budou připomínat výročí po celý rok. Za dveřmi je slavnostní galavečer, který se bude konat symbolicky 19. ledna a začne v 19 hodin a 19 minut. Programem bude provázet herec, režisér a moderátor Ondřej Sokol. Na pódiu zazpívá i Pavol Habera. 

Výstava o historii klubu

Součástí večera bude také výstava mapující historii Sigmy.

„Na několika panelech budou zachyceny jednotlivé etapy vývoje klubu a jeho největší úspěchy včetně tažení evropskými poháry. Svůj prostor zde dostanou i významní hráči a trenéři. Kromě informačních panelů se expozice bude skládat z výstavy historických dresů klubu. Nebudou chybět ani poháry, klubové vlaječky, šály a podobné předměty“, uvedl marketingový manažer klubu David Holly.

Od 22. ledna do 28. února bude výstava k vidění v Galerii Šantovka a v dalším průběhu roku se pak vernisáž přesune do Vlastivědného muzea v Olomouci.

Retrodresy i repre?

Na přelomu srpna a září, kdy byl klub roce 1919 Karlem Tatíčkem založen, plánuje Sigma odehrát utkání ve speciálních retrodresech. Památeční okamžiky SK Sigma Olomouc dále zachytí připravovaný filmový dokument, kniha či speciální edice sigmáckého kalendáře. Bonbónkem by pak mělo být utkání národního týmu na Andrově stadionu, k jehož sehrání dostala Sigma příslib od Fotbalové asociace České republiky.