Novému logu dominuje tradiční pěticípá hvězdá, která je otočená hrotem dolů. Nový znak odkazuje k historii, protože je červená hvězda se Slavii spojená už od založení klubu v roku 1892.

Fotbalová Slavia má nové logo i nové dresy.
Nová identita i výroční zápas. Slavia chystá oslavy 130 let od založení klubu

Slavnostní ceremoniál doplňovalo vystoupení českého divadelního souboru Cirk La Putyka. Umělci prezentovali na trávníku nové dresy Slavie pro nadcházející sezonu, v pozadí hrála živá kapela znělku Ligy mistrů. „Cirkus Eden nikdy nedával větší smysl,“ rýpl si jeden z fanoušků na Twitteru.

Problémy s přenosem

Celý přenos mohli vidět i fanoušci, kteří nebyli na stadionu. Jednou z části byla i pasáž natáčená jedním z činovníků Slavie na mobil, která slušně řečeno nebyla v úplně největší kvalitě. „Po nepovedeném vzhledu permanentek byla toto další podivná část před sezonou. Natáčení na mobil bylo hodně neprofesionální, jakoby ani celá akce nebyla připravena na to, že bude pršet,“ všiml si jeden z fanoušků Slavie.

Sešívaní vstoupí do nové sezony 21. července, kdy nastoupí ve 2. předkole Evropské konferenční ligy s gibraltarským týmem St Josephs's.