Se Středočechy prohráli 3:1. Nutno říci, že zaslouženě. Hlavně ve druhém poločase nehrál Kopeckého výběr dobře.

Kromě dvou avizovaných karetních absencí Smoly a Žídka, vypadl před utkáním kvůli problémům s kotníkem Opavě ze stavy i Hrabina. Na první vzruch se čekalo jen tři minuty. Jurečka vysunul přesným pasem Zapalače, ten ale brejkovou situaci nedotáhl do zdárného konce, míč mu uskočil.

Na druhé straně dělal Slezanům velké problémy Matoušek, který pořádně větral opavskou defenzivu, naštěstí ale netrefoval branku. Po půlhodině hry pálil z boku do připraveného Fendricha Nový. Tři minut před poločasem kopala Příbram standardku. Nový našel hlavu Mingazova, který poslal míč k tyči a Fendrich se natahoval marně – 1:0.

Hned na začátku druhého poločasu udeřili domácí podruhé, trefil se do odkryté brányFantiš po přihrávce Mingazova. Ještě předtím ale nebyl druhému jmenovanému uznán gól pro ofsajd. Opavská odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Po rohovém kopu Jursy si míč do vlastní sítě uklidil Kingue, jenomže vzápětí ho napodobil Helebrand, jehož vlastenec byl ukázkový – 3:1.

Hosté se k ohrožení Kočího branky dostávali jen sporadicky. Nicméně v 67. minutě se do balonu opřel Helebrand a domácí brankář měl plné ruce práce, střelu vyrazil. Opava nehrála dobře, její hru neoživili ani zahraniční hráči. Od většího přídělu zachránil hosty brankář Fendrich. Navíc v posledních minutách se zranil kapitán Zavadil.

Příbram – SFC Opava 3:1 (1:0)

Branky: 42. Mingazov, 53. Fantiš, 59. Helebrand (vlastní) – 57. Kingue (vlastní)

Rozhodčí: Královec – Nádvorník, Hájek. ŽK: Kingue – Jurečka, Zapalač

Příbram: Kočí – Nový, Chaluš, Tregler, Jablonský – Mingazov (64. Antwi), Kingue, Květ (84. Soldát), Rezek – Matoušek – Fantiš (89. Voltr). Trenér: Roman Nádvorník.

Opava: Fendrich – Schaffartzik, Simerský, Svozil, M. Helebrand (81. Manzia) – Zavadil, Jursa – Jurečka, Janetzký (66. Stáňa), Zapalač – Juřena (60. Opoku). Trenér: Ivan Kopecký.