Prohlášení klubu FC Hradec Králové
Jan Mejdr a Adam Vlkanova v týdnu porušili své profesionální smlouvy a přestupní řád FAČR tím, že bez svolení klubu (a bez jeho vědomí) jednali se zástupci Slavie Praha. Za tento prohřešek jim vedení FC Hradec Králové udělilo interní pokutu, kterou hráči přijali, a celou situaci tím považujeme za vyřešenou.
Druhá věc je, že ani jeden z hráčů není připraven nastoupit k zápasu. Adam Vlkanova kvůli zranění opustil předčasně hřiště Baníku Ostrava a nedokončil ani včerejší předzápasový trénink. Po souboji s Ladislavem Takácsem má pohmožděné koleno a kotník. Jan Mejdr má v tuto chvíli na stole tři nabídky na přestup – mimo jiné od obou klubů, které spolu bojují o titul – a sám připouští, že není připravený nastoupit k utkání s čistou hlavou. Do konce sezony proto už v nominaci na zápasy figurovat nebude.
Ke všem utkáním posíláme na hřiště aktuálně nejsilnější možnou sestavu. Bojujeme za Hradec, nikoli za Slavii nebo za Plzeň. Ostatně, oba tyto soupeře jsme už v této sezoně porazili.

„Je to špatně vůči prezentaci klubu navenek. Neslučuje se to s profesionalitou hráčů ani agentů a vrhá to špatný stín na náš klub, protože my jsme jasně deklarovali Slavii, Spartě i Plzni, že jsme připraveni k jednání, ale v první řadě se musí bavit klub s klubem a až poté klub s hráčem. Sparta to dodržela, Plzeň to dodržela, ale Slavia ne," řekl k tomu pro server Salonky HK genrální manžer hradeckého klubu Richard Jukl. 


Načítám výsledky …

Načítám tabulku …