Zorvan přišel k Litavce v zimní přestávce na hostování z Hradce Králové a v týmu se zatím cítí velmi dobře. „S kabinou není vůbec žádný problém. Jsem až příjemně překvapen, jak to tady funguje,“ pochvaluje si.

Navíc hned se stal i jednou z hlavních opor na hřišti, což jeho osobní pohodě jistě prospělo. „Jsem nadšený, že jsem odehrál skoro vše,“ potvrzuje. „Těžko ale hodnotit, jestli jsem platná posila, protože jsme ze čtyř zápasů udělali pouze jeden bod,“ doplňuje.

Zorvana mrzí hlavně poslední dva zápasy doma s Mladou Boleslaví (remíza 0:0) a v Karviné (porážka 0:2). „Z nich šlo určitě vytěžit víc než jen jeden bod,“ má jasno.

I z tohoto důvodu je Příbram stále na dně tabulky. A nějakou chvíli tam určitě ještě zůstane, protože kvůli výskytu koronaviru v České republice probíhá vynucená přestávka.

Místo tréninků zábava se psem

Nejen, že byla přerušena FORTUNA:LIGA, ale vzhledem k vládním opatřením musely všechny týmy zanechat i další společné přípravy.

Příbramští hráči se tak momentálně připravují individuálně v domácích podmínkách. „Člověk je teď hodně omezený. Být doma je v této situaci super, přestože bych radši hrál zápasy,“ přiznává Filip Zorvan.

Na druhou stranu, kromě plnění individuálního tréninkového plánu, se nyní zvládá věnovat i jiným, mimo fotbalovým, věcem. „Konkrétní program jsem si nenastavil, ale máme s přítelkyní půjčeného pejska, takže se mu věnujeme, co to jde,“ říká.

Zároveň věří, že celá současná situace se bude postupně lepšit. I proto apeluje nejen na příbramské fanoušky, ale celou veřejnost. „Buďte v téhle těžké době na sebe opatrní a noste roušky. Pak, až se znovu prvoligová soutěž rozjede, tak nás přijďte podpořit.“