S pařížským celkem vede tabulku nejvyšší francouzské ligové soutěže, k čemuž přispěl třemi brankami. Teď se ale Maurovi Icardimu přestalo dařit v rodinném životě. A dotknout se to může i jeho kariéry.

Fotbalista Liverpoolu Mohamed Salah se raduje z gólu.
Ronaldo, nebo Messi? Nikoli. Nejlepším fotbalistou světa je Salah, míní Němec

Jeho manželka Wanda totiž vydala do světa peprnou zprávu. „Další rodina, kterou jsi zničil kvůli šlapce,“ zněl jasný vzkaz, který byl předzvěstí velkého třesku, jenž vzápětí čtyřiatřicetiletá Argentinka potvrdila. „Rozešli jsme se,“ napsala bulvární novinářce a rodinné přítelkyni Ker Weinsteinové, která zprávu obratem sdílela na instagramu.

Důvodem, proč se Wanda rozhodla k radikálnímu kroku, má být podle španělského webu Marca to, že přišla na to, že měl její manžel poměr s herečkou a modelkou Chinou Suarezovou.

Vyloučený Glen Kamara v utkání se Spartou.
Kamarův právník si jede svoje. Sparta bez trestu? To je vtip, reagoval na UEFA

A proč se může rozchod dotknout i Icardiho fotbalové kariéry? Wanda totiž není jen jeho manželkou, ale současně i fotbalovou agentkou. Byla to právě ona, kdo před nedávnem vyjednal transfer osmadvacetiletého rodáka z Rosaria do francouzské metropole, kam přestoupil z Interu Milán.

Fotbalista Paris St. Germain Neymar.
Nadváha, simulování, hádky. Na Neymara je toho moc, zvažuje prý konec v nároďáku

Icardimu tak momentálně zažívá podobné pocity, kterými si před osmi lety prošel jeho tehdejší spoluhráč ze Sampdorie Janov Maxi Lopez. Právě Icardi totiž svému parťákovi Wandu přebral.

V roce 2014 se vzali a mají spolu dvě dcery, šestiletou Francescu a čtyřletou Isabellu. Wanda má navíc tři syny z předchozího vztahu s Lopezem.