"Tohle nebyl způsob, jakým se chceme prezentovat. Jsme frustrovaní. Za chvíli ale máme na programu další zápas a musíme ho vyhrát. Dáme do toho vše. Zregenerujeme a připravíme se na další velmi důležitý duel. Společně pro vítězství," napsal Souček na sociálních sítích po prohře 2:3 se Southamptonem.

Sergio Ramos vidí červenou kartu.
Druhý start za PSG a vyloučení za pět minut. Ramos navyšuje nelichotivý rekord
Zdroj: Youtube

Prohra a zároveň třetí utkání bylo hořké i v tom, že po celkové euforii po přestupu ze Slavii poprvé v anglickém působišti zažil Tomáš Souček s Vladimírem Coufalem nevídanou věc - část domácích fanoušků totiž West Ham za výkon vypískala.

"Nechutné od našich fanoušků. Jak je možné, že bučí na vlastní hráče? Jsem pro jejich zákaz vstupu na stadion," vymezil se radikálně jeden z příznivců West Hamu.

Pod Křetínským to nešlape

Od začátku listopady, kdy se stal Daniel Křetínský spolumajitelem West Hamu a v londýnském klubu odkoupil se společností 1890s holdings 27 procent akcií, se s "Kladiváři" veze nelichotivá série.

"Prohráli jsme doma a není možné inkasovat tři branky. Dvakrát jsme se vrátili do hry a nemělo by se nám stávat, abychom pak tímto způsobem prohráli," řekl po posledním utkání Vladimír Coufal.

West Ham ztrácí z šestého místa na pátý Tottenham pouhý bod, v úterý změří síly se sedmnáctým Watfordem.