„Sužovaly“ je v tomto případě docela na místě. Příznaky nákazy totiž u argentinského fotbalisty nebyly úplně nejlehčí.

On-line ke koronaviru ZDE.

Už jedenáctého března byl pozitivně testován Dybalův spoluhráč Daniele Rugani. Krátce nato začali cítit určité příznaky i Dybala se svou partnerkou Orianou Sabatini. I u nich proběhly testy, i u nich s pozitivními výsledky.

Nějakou dobu fotbalista neposkytoval rozhovory, až nyní prolomil mlčení pro oficiální kanál Juventusu Turín. „Je mi dobře. Daleko lépe než před pár dny, kdy jsem měl silné symptomy. Nemám žádné příznaky a snažím se trénovat,“ uklidnil fanoušky „Staré dámy“.

Osmifinále fotbalové Ligy mistrů SSC Neapol - FC Barcelona, zprava Antoine Griezmann a Lionel Messi z Barcelony se radují z gólu.
Už i na barcelonské hvězdy došlo. Vedení sníží hráčům platy

Šestadvacetiletý hráč popsal i to, jak se cítil během nemoci. „Těžko se mi dýchalo, po pár minutách jsem byl unavený,“ vyprávěl. „Ztěžklo mi tělo a bolely mě svaly,“ vypočítává potíže, které jej v minulých dnech doprovázely.

O únavě a bolestech mluvila i Oriana. Třiadvacetiletá zpěvačka se až do poslední chvíle snažila cvičit, netušila, že je nakažená. Právě při té příležitosti si všimla, že se jí špatně dýchá. Teď už se oba dva cítí lépe, v Itálii nicméně nemoci podlehlo už přes devět tisíc lidí.

Koronavirus v ČeskuZdroj: Deník

Fotbalista Michal Sadílek věnoval půl milionu na boj proti koronaviru.
Sadílek věnoval půl milionu na boj s koronavirem. Chci, aby to už skončilo, říká