„Cítím se ospravedlněn, když Kúdela stáhl svoje odvolání proti rozhodnutí UEFA (10 zápasový trest), za rasové urážky na mojí adresu,“ začal Kamara na sociálních sítích svůj příspěvek, na kterém je s ním českým fanouškům neblaze proslulý právník Aamer Anwar.

Předseda představenstva fotbalové Slavie Praha Jaroslav Tvrdík (vpravo) a hlavní trenér Jindřich Trpišovský (na snímku z 13. února 2020).
Vážné zdravotní trable Tvrdíka. Musel na operaci, čeká ho delší pauza ve Slavii

„Jsem vděčný za Rangers FC, za naše fanoušky a také bych chtěl poděkovat mému právníkovi Aameru Anwarovi, který za mě bojoval,“ doplnil Kamara, který tak jasně dal najevo, že se v celé kauze cítí jako vítěz.

Kúdela poděkoval za podporu

„Jsem rád, že tato linie příběhu skončila. Celá kauza se táhne strašně dlouho, já se přitom chci soustředit jen na fotbal. Rád bych to už definitivně uzavřel, a proto jsem po dlouhé úvaze a dohodě s klubem řekl svým právníkům, aby zastavili probíhající mezinárodní sportovní arbitráž,“ řekl Kúdela před šesti dny, když se se svými právníky rozhodl stáhnout odvolání.

Jedním z hlavních bodů bylo i to, že slávistický obránce nebude ve Skotsku trestně stíhaný. Kvůli desetizápasovému trestu za neprokázaný rasismus chyběl Kúdela na mistrovství Evropy, Kamara za prokázané napadení dostal pouze třízápasový trest..

Bývalý reprezentant Tomáš Galásek působí v roli asistenta trenéra u národního týmu i ligového Baníku Ostrava.
Stvořil jsem agenta Raiolu, směje se Galásek. Po útěku z Baníku si splnil sny

„Děkuju rodině, Slavii a panu (šéfovi Slavie Jaroslavu) Tvrdíkovi, mým právníkům, fanouškům i veřejnosti za obrovskou podporu v této věci, opravdu moc si toho vážím. Uvědomuji si, že byla chyba za Kamarou vůbec chodit a cokoliv mu říkat. V zápase byly emoce a já už to teď bohužel nedokážu vrátit zpátky. Je mi to moc líto,“ uzavřel Kúdela.