Fantasy fotbal je hra, ve které účastníci sestavují imaginární tým skutečných fotbalistů a získávají body na základě skutečných statistických výkonů těchto hráčů nebo jejich vnímaného přínosu na herním poli.

Zklamaný Cristiano Ronaldo.
Rooney kritizuje Ronalda: United musí vyhrávat, ne myslet na třetí místo

Není tajemstvím, že se do této zábavné hry zapojuje i řada fotbalistů. Jedním z nich je i kapitán Manchesteru United Harry Maguire, britský zadák ale den před utkáním vyřadil ze svého týmu Cristiana Ronalda, toho nahradil Romelu Lukaku z Chelsea. Portugalská superhvězda k utkání skutečně nakonec nenastoupila, jako důvod uvedl klub poranění stehna.

United sice vedli nad Aston Villou v oslabené sestavě po dvou trefách Bruna Fernandese 2:0, nakonec ale remizovali a přišli o další důležité body. Příznivci "Rudých ďáblů" po utkání kritizovali gesto Maguira a na kaptiánovi nenechali nit suchou.

Christian Eriksen.
Eriksen má po srdeční zástavě jasný cíl: Chci hrát zase fotbal a účastnit se MS

"To že je kapitán United? Naprostý výsměch, měla by mu být odebraná páska." "Naprosto neprofesionální gesto. Jak takový hráč může být kapitánem Ronalda, Pogby či Fernandese?" jsou nejčastější zprávy na adresu Maguira.

United se po 20 kolech nacházejí až na sedmé příčce, která tradičně ambicioznímu celku nezaračuje ani účast v evropských pohárech.