V Indonésii začali s čistým štítem. A dělají všechno pro to, aby si ho nepošpinili. Už když české fotbalisty vítali na letišti v Jakartě, museli si připadat jako rockové hvězdy. A exslávisté fanoušky nezklamali.

Oba zažili povedený debut v novém působišti. Krmečník se při premiéře uvedl gólem a následnou oslavou à la Ronaldo. Kúdela si sice vstřelil smolný vlastní gól, ale proměnil penaltu.

Holohlavý útočník, který při svém prvním interview bavil lámanou angličtinou, o sobě dal vědět v posledním kole, kdy zařídil venkovní výhru nad Aremou. Krmenčík si za šestnáctkou navedl míč na pravačkou a dělovkou vstřelil jediný gól zápasu. Byla to jeho druhá trefa v šesté ligovém utkání.

Michael Krmenčík v reprezentačním dresu.
VIDEO: Trapas. Český útočník je zase pro smích. Krmenčík angličtinou neoslnil

Kúdela zase bezchybně dirigoval defenzívu, která pod jeho vedením už tři zápasy neinkasovala. Bývalý kapitán Slavie předvedl po utkání sympatické gesto. Když hráči slavili vítězství se svými fanoušky na tribuně v sektoru pro hosty, Kúdela jim podal krabici s minerální vodou, aby se v obrovském vedru občerstvili. Už tak oblíbený stoper získal ještě větší kredit.

Před týdnem se Kúdela zase ukázal jako pořádný tvrďák. Při skrumáži před bránou dostal od protihráče loktem do tváře, přesto zápas i s krvavým šrámem dohrál.

Během zatím krátkého exotického angažmá v Indonésii toho oba Češi zažili už víc než dost.