V 55. minutě si to namířil k šestnáctce soupeře, kousek za ní napřáhl a poslal k tyči nechytatelný projektil. Karviná ale stejně prohrála se Sigmou v dalším útočně laděném představení 2:3.

Váš první ligový gól v životě znehodnocuje porážka. Máte rozporuplné pocity?

Přesně tak. Škoda toho gólu hned v první minutě ze standardky, tam jsme zaspali. Třetí gól jsme vlastně taky dostali po standardce. Strašně nás to mrzí, protože si myslím, že jsme jinak podali perfektní výkon a hráli velmi dobře. Bod jsme si zasloužili.

Fandové vás přesto dokázali ocenit…

Chtěl bych našim fanouškům hrozně moc poděkovat. Přijelo jich do Olomouce fakt hodně a vytvořili nám tady skoro domácí prostředí. Díky jejich podpoře se nám hrálo výborně a sahali jsme po dobrém výsledku. Byla to pro nás na hřišti velká vzpruha.

Karvinští (v bílém) prohráli v Olomouci 2:3.
Den otevřených dveří Karviná nezvládla

A ten váš gól?

Tak konečně to přišlo. Jen škoda, že to nebyl bodový gól, ale věřím, že teď už jsem to prolomil a začne mi to tam padat, abych byl pro tým větším přínosem.

Těch šancí jste měl ale víc…

První mi zblokoval, myslím, Jemelka. Druhou mi chytil gólman Buchta. Na třetí už nedosáhl.

Lukáš Budínský (v bílém) to na Olomouc umí. Dal jí už svůj pátý ligový gól.
Lukáš Budínský: Porážíme se sami

Čím to, že ve vzájemných zápasech s Olomoucí padá tolik gólů?