Při oslavě vítězného gólu zasáhla Digneho do hlavy plastová láhev hozená z hlediště. Francouzský obránce minulý týden přestoupil do birminghamského klubu právě z Evertonu poté, co požádal o odchod z klubu kvůli neshodám s Benítezem, který pak stejně dostal padáka. Láhev trefila i dalšího beka Cashe.

„Bylo to šílené, trefilo mě to přímo do hlavy," líčil Cash pro BT Sport. „Není to nic příjemného, ale získali jsme tři body, takže to bereme."

Digne, který si vytrucovaným přestupem znepřátelil fanoušky Evertonu, na Instagramu vzkázal: „To, co se stalo, a některé věci, které se o mně za poslední měsíc řekly, mě velmi zarmoutily. Ale nepůjdu s nikým do slovní války.“

Everton v prvním zápase po odvolání španělského trenéra Rafaela Beníteze prohrál doma s Aston Villou 0:1. "Karamelky" s dočasným koučem Duncanem Fergusonem z posledních pěti duelů Premier League získaly jediný bod a bojují o záchranu.

Ondřej Kúdela neudržel nervy. Jeho skrytý slovní výpad na Glena Kamaru byl údajně rasistický.
VIDEO: Návrat k aféře Kúdela? Cenzura zasáhla, slávisté nesměli mluvit

Incident v liverpoolském Goodison Parku není v Premier League ojedinělý. Na začátku ledna byl v Leedsu zasažen lahví Matt Lowton z Burnley.

„Je nechutné tohle vidět, je to ostuda. Nikdy by se to nemělo stát,“ zlobil se bývalý útočník Evertonu James McFadden .

„Musí to být doživotní zákaz pro každého, kdo to udělá. Je to nebezpečné," řekl někdejší irský reprezentant Andy Reid na BBC Radio 5 Live.