Malý Thiago se zjevně potatil a dost možná budeme už za pár let potkávat příjmení Messi znovu na předních místech sportovních rubrik. S míčem na noze jako by se narodil, což znovu potvrdil v Miami, kam se jeho tatínek vydal na svou další pracovní štaci.

Oficiální představení hvězdného Argentince v dresu Interu Miami proběhlo v neděli. Nechyběl u toho ani Thiago, který velkou slávu pojal po svém. Když se šestatřicetiletý fotbalista zdravil s tribunami, jen tak nenuceně si poblíž taťky hrál s míčem. Ten si přitom v jeden moment předkopl, balón prošel Messimu přímo mezi nohama a chlapec zvedl ruce na znamení oslavy.

Lionel Messi
Messi podepsal v Miami do roku 2025. Splnil se mi sen, zářil Beckham

Messi celou situaci ustál a s úsměvem se pak ohlédl po Thiagovi. Uživatelé internetu však mají o zábavu postaráno. Vše totiž bylo zachyceno na videozáznam, který už si na sítích žije vlastním životem. „Thiago dal housle svému otci!“ všímají si fanoušci.

Další si rýpnul do Messiho dlouholetého konkurenta Cristiana Ronalda. „Ronaldovi fanoušci si myslí, že už to končí, ale brzy tu budeme mít další tři éry Messiho dominance,“ věští.

„Dokonce i jeho syn je lepší než Ronaldo,“ přidává další.

Jak si povede Thiago ve své fotbalové kariéře, ukáže až čas. Jak jeho tatínek během své premiéry, to bude jasné už v pátek, kdy Miami nastoupí v pohárovém utkání proti mexickému Cruz Azul.