Do Vršovic znovu přišlo téměř devět tisíc diváků, ovšem tentokrát viděli bojovné utkání bez větších šancí. Klokani svého soupeře přehrávali jen výjimečně, chyběl jim pohyb bez míče a přesnost přihrávek. Do kabin se po prvním poločase odcházelo za bezbrankového stavu a ani po přestávce se vývoj hry nezměnil.

V nastaveném čase měl velkou šanci záložník Pavel Hašek, jeho hlavičku však hradecký gólman Lindr vyškrábl z brankové čáry. Bohemians tak sice ani posedmnácté za sebou neprohráli, tentokrát ale po remíze 0:0 příliš spokojení nebyli.

V Olomouci se hostující outsider z Hlučína dlouho statečně pral o bodový zisk a ještě v závěru držel proti HFK remízu 2:2. Z vítězství se ale nakonec přece jen radovali domácí. V první nastavené minutě poslal Spáčil na branku vysoký míč a ten zapadl k pravé tyči. Hlučínský Bogdaň jej vykopl až za brankovou čarou.

Jihlava dokázala po dvou porážkách za sebou zvítězit v Čáslavi 2:1. Po necelé půlhodině hry dostal favorita do vedení Svoboda, čtvrt hodiny před koncem běžel po Brabcově chybě sám na Švengra Rabušic a chytrým lobem zvýšil na 2:0. Domácí sice v 82. minutě krásnou střelou Kunáška zkorigovali, ale v nastavení se už nadějný přímý kop Podrazkého neujal.