Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Chelsea pouze remizovala, Manchester vyhrál v Evertonu

Praha - Londýnský klub FC Chelsea s Petrem Čechem v bráně pouze remizoval na domácím hřišti s Boltonem. Manchester United dokázal vyhrát v Evertonu, ač v průběhu zápasu prohrával už o dva góly.

28.4.2007

Petr ČechFoto:

Velký obrat Manchesteru nastartoval irský obránce John O'Shea, jenž snížil v 61. minutě na 1:2. O vyrovnání se postaral bývalý hráč United a bratr zraněného kapitána Garyho Nevilla Phil, který si dal v 68. minutě vlastní gól, když se pokoušel z brankové čáry odkopnout míč.

Pak se o vyrovnání postaral Salomon Kalou, jenž měl prsty i v druhé brance. Jeho hlavičku sice dokázal finský brankář Jussi Jääskeläinen vyrazit, míč se ale odrazil od břevna a od gólmanových zad do branky.

O vyrovnávací gól se postaral Kevin Davies, který se při přímém kopu dokázal odpoutat od obránce a zcela osamocený překonal hlavičkou z malého vápna Petra Čecha v brance Chelsea.

Výsledky - 36. kolo:
Chelsea - Bolton 2:2 (22. Kalou, 34. vlastní Jääskeläinen - 19. Michalík, 54. Davies), Everton - Manchester United 2:4 (12. Stubbs, 50. Fernandes - 61. O'Shea, 68. vlastní P. Neville, 79. Rooney, 90+3. Eagles).