Ještě 30. září 2006 po prohře Bohemians 1905 v Jihlavě 0:3 to ale na postup nevypadalo. Potom přišla série osmnácti zápasů v řadě bez prohry a výsledkem je druhé postupové místo v tabulce za Viktorií Žižkov. Celková výhra na halovém turnaji v Sazka Areně nad znuděnými prvoligovými celky byla jasným signálem před jarní sezonou.

Postup Bohemians do první ligy by byl určitě přínosem, jednu věc má tento klub nejlepší, a to jsou fanoušci. Jsou možná hlavní postavou příběhu o úspěchu, o kterém se může jiným jen zdát. Družstvo fanoušků se stará, klub byl fanoušky zachráněn a do Ďolíčku chodí dvojnásobně více diváků než je prvoligový průměr.

Programzbývajících zápasů Bohemians 1905:

HFK Olomouc - Bohemians 1905 11.06. 17:30 PO ČT4
Podle fanoušku Klokanů bude zájezd na tento zápas, který může rozhodnout o postupu, "výjezdem roku". Je připraveno dvacet autobusů, klub zajistil pro své příznivce 900 vstupenek.

 

Bohemians 1905 - Viktoria Žižkov 16.06. 17:00 SO ČT2
Viktoria Žižkov má postup v kapse. Pomůže v případě bodové potřeby vršovickému klubu k postupu? Ředitel Bohemians 1905 Jiří Steinbroch ve Viktorce působil dlouhá léta, snad nebudou Klokani pomoc potřebovat.

Pražští příznivci fotbalu se možná od příští sezony dočkají situace, kdy se zde odehraje osm derby zápasů. Fanoušky tedy čekají samé příjemné věci, včetně dokončení slávistického stadionu v Edenu.