Má však podmínku: nárok na parmanentní vstupenku do nového Edenu získá ten, kdo si koupí stejný typ lístku pro letošní sezonu. TuSlavia stráví ve vyhnanství na Strahově, a jak doufá, bude to poslední rok jejího přechodného pobytu na divácky neatraktivním kopci nad Prahou.

 

Kde sedí Vlček?

"Kde sedíš ty" - hlásá titulek inzerátu, jemuž vévodí obrázek útočníka Stanislava Vlčka ve vězeňském mundůru. Pod logem Slavie pak klub vysvětluje, že s koupí letošní předplatné vstupenky divák získá nárokna totéž už v novém vršovickém stánku.

Slavia si v těchto dnech plní dva sny najednou: dokončuje stavbu,se kterou to v posledních letech vypadalo všelijak, a zároveň po úspěšném výsledku v Amsterdamu má blízko k premiérovému vstupu do Ligy mistrů. I kdyby se jí odveta s Ajaxem vydařila, jemálo pravděpodobné, že by zápasy milionářské soutěže hrála na svém novém hřišti.

 

Zázraky se dějí?

To bude dostavěno až v příštím roce a pokud vše dopadne dobře, Slavia na něm odehraje závěr letošní ligy. V té době užv Lize mistrů bude hrátjen několik nejlepších týmů a účast Slavie mezi nimi by byl fotbalový zázrak.

Cenaceloroční permanentky na Strahov, kde nyní Slaviahraje, se pohybuje mezi630 korunami (pro studenty do jižního sektoru) až1890 korunami (nejlepší místa na západní tribuně).

Cenyna novém stadionu ještě klub nezveřejnil.