"Zbývají nějaké maličkosti ohledně peněz, ale myslím, že to během několika dnů klapne," řekl Kacou stanici Sky Sports. "Poletíme spolu do Abú Zabí a uvidíme, jak to dopadne," prohlásil agent před cestou za majiteli anglického mistra ze Spojených arabských emirátů.

Podle britských médií mají City za Bonyho zaplatit zhruba 30 milionů liber (přes miliardu korun).

Bohatý manchesterský celek potřebuje posílit útok kvůli častým zdravotním potížím Sergia Agüera, Edina Džeka a Stevana Jovetiče. Kacou dodal, že žádný další klub nabídku nepředložil.

Bony přišel do Swansea v červenci 2013 z Arnhemu za 12 milionů liber a stal se nejdražší posilou v historii velšského klubu.

Tehdy z přestupu profitovala i Sparta, nicméně neprozradila bližší podrobnosti. Spekulovalo se o "provizi" ve výši dvaceti procent, tedy více než osmdesáti milionech korun. Jak to bude teď? Letenský tým podrobnosti o Bonyho odchodu tajil. Jasné je, že pokud na Letnou přitečou další peníze, už to bude mnohem méně.

Reprezentant Pobřeží slonoviny v minulé sezoně Premier League nastřílel šestnáct branek, v tomto ročníku přidal devět gólů.