Opět byl hlavním strůjcem hry, byl nejvíce vidět, držel obranu. Roman Hubník, opora zadních řad Sparty, dal vedoucí branku, jak jinak – hlavou. Pak jen sledoval, jak jeho tým záhy inkasuje, opět se dostává do vedení a zase kapituluje.

„Nepokryli jsme dvě standardky, je to škoda. Byli jsme tak blízko,“ prohodil stoper.

Přišli jste o tři body, dvakrát v závěru. Co se dalo udělat líp?

Vlastně jsme dostali dvě branky vždy tři minuty poté, co jsme se trefili my. Co se dalo udělat? Nepustit Eindhoven ke standardkám.

První vyrovnání bylo jasné, ale k čemu došlo před nařízením penalty?

Bony Wilfried tam prý do někoho slabě strčil a ten se poroučel. Sudí to pískl… To ale byla blbost, v 91. minutě. Fakt jsem už věřil, že stav 2:1 už nepustíme. Chyba lávky.

Poprvé v historii fotbalu byli přítomní i brankoví sudí. Právě kvůli takovýmto sporným momentům.

To jo, ale moc platní teda nebyli. Byli tam, jak se říká, na prd. To přece museli vidět… I když já to neviděl.

Jinak jste brankové sudí registroval?

Ani ne. Ukázali se až pak.

Je to sice dost brzo, ale co tento zápas napověděl o situaci ve skupině?

Chtěli jsme vyhrát, i když jsme věděli, že Eindhoven je velmi silný. Byl to první zápas. Uvidíme na konci, jestli nám ztráta dvou bodů v závěru srazí vaz.