"Lvíčata" podlehla Albionu počtvrté za sebou, dvakrát mu nestačila i v kvalifikační skupině. V neděli se svěřenci trenéra Jana Suchopárka utkají opět v Batumi s Německem, skupinu zakončí příští středu v Kutaisi proti Izraeli.

„Šampionát pro nás určitě nekončí a věřím, že v dalších zápasech branky vstřelíme. První poločas ukázal, že připravenost hráčů je dobrá, ale rozhodují vstřelené branky. A ty jsme nedali,“ řekl Suchopárek.

Čeští fotbalisté do 21 let v dějišti mistrovství Evropy v Gruzii
Tým bez hvězd. Motivace ale Lvíčatům nechybí. Cíl? Postup na úkor favorita

Anglie mohla jít do vedení už ve třetí minutě, jenže Madueke střelou před šestnáctkou napálil břevno. Na opačné straně vzápětí vypálil Kušej, ale brankář Trafford jeho pokus vyrazil. V další šanci "Lvíčat" se ocitl Sejk po napadání anglické rozehrávky, zakončil však do boční sítě.

Češi nadále pokračovali v aktivní hře a vysokém nasazení. Sejk hlavičkoval vedle a další velkou příležitost Suchopárkova výběru spálil Kušej, který postupoval sám na Trafforda, jenže trefil boční síť.

Marcel Lička získal v Bělorusku s Brestem v uplynulé sezoně mistrovský titul.
Lička zůstává v Rusku, povede Moskvu: Pochybnosti byly, za názorem si stojím

Krátce po přestávce si Ramsey přiťukl s Gordonem, rychle pronikl do vápna a střelou na zadní tyč otevřel skóre. S rychlou odpovědí málem přišel Šulc, jenže Trafforda neobehrál.

V nastavení stanovili Angličané konečný výsledek po akci dvou střídajících hráčů. Karabec, další příchozí hráč z lavičky, přišel u postranní čáry o míč a Archerovu nahrávku před branku zužitkoval Smith Rowe.