Doksy končily utkání se třemi vyloučenými hráči (postupně Steckovič, Junek a Studený)a vše vyvrcholilo inzultací rozhodčího kopačkou Martina Škváry. Ten napadl kopanci hlavního rozhodčího Čermocha.

Původně měli do Knína dorazit úplně jiní rozhodčí. Rakovničtí v čele v hlavním Fejfarem. A s delegátem Maurerem. Místo nich přijelo jiné trio, Dokeským mnohem známější. Hlavní Čermoch i asistent Hocek byli u jejich nedávných utkání v Nové Vsi a Petrovicích. I tam si hosté hodně stěžovali.

V zápase vedli domácí nedali penaltu (Kieryk ji chytil), přesto do poločasu vedli 1:0. Junek však vyrovnal a vzhledem k vývoji ve druhé skupině A třídy by bod Doksům na záchranu stačil. „Uhrát ho nešlo. V osmi lidech se prostě neubráníte, navíc přišla další penalta,“ popsal neskutečně rozzlobený kouč Doks Jiří Škvára, po jehož kritice sudích v novinách se začalo mluvit o pomstě adost věcítomu nasvědčovalo.

Hájil i svého syna Martina, který po posledním hvizdu strkal do hlavního rozhodčího a poté mu nakopal. „Někdy už prostě nervy udržet nejde, bezmoc byla příliš velká."

Utkání a celkové situaci ve středočeském fotbale, se budeme věnovat i v dalších vydáních Kladenského deníku. Otevřenou zpověď přislíbil také obránce Tomáš Vlasatý, jenž hrál v kariéře i ligu za SK Kladno. „Nebudu se dál nečinně dívat na to, co se děje. Pro tohle jsem se fotbalu nevěnoval od sedmi let,“ prohlásil.

Nový Knín – Doksy 2:1 (1:0). Branka hostů: Junek. Rozhodčí: Čermoch. ČK: Steckovič, Junek, Studený (všichni Doksy).

Doksy: Kieryk – Vlasatý, Škvára, Steckovič, Blín (35. Urban) – Svoboda, Junek, Studený, Mařík (46. Vondrák) – Větrovec, Moc.