Kromě Neymara nastoupil na poslední čtvrthodinu také Luis Suárez, který se tak dočkal zápasové premiéry po příchodu z Liverpoolu. Uruguayský reprezentant původně nesměl hrát kvůli trestu za kousnutí soupeře na šampionátu v Brazílii, arbitráž CAS však čtyřměsíční distanc zmírnila a povolila Suárezovi trénovat s Barcelonou a hrát přípravná utkání.

Neymar nehrál od červencového čtvrtfinále MS s Kolumbií, v němž ho Juan Camilo Zúňiga trefil kolenem do zad. Domácí Brazílie poté bez své největší hvězdy utrpěla v semifinále debakl 1:7 s Německem.

Že Zúňigovi zákrok odpustil, potvrdil Neymar i tím, že dnes Kolumbijce vyzval k populární ledové sprše v kampani Ice Bucker Challenge na pomoci v boji s amyotrofickou laterální sklerózou.

Brazilského útočníka vyzvala jiná fotbalová hvězda Cristiano Ronaldo. Neymar hozenou rukavici přijal a vylil na sebe kbelík ledové vody. Sám pak vyzval Zúňigu, brazilského fotbalistu Robinha a člena hudební skupiny One Direction Nialla Horana.

I Zúňiga Neymarovu výzvu přijal a sám vybídl k účasti na kampani spoluhráče z kolumbijské reprezentace Jamese Rodrigueze, Pabla Armera a Juana Cuadrada.