Vedle prémie za samotnou účast budou moci jednotlivé země získat další finance za výsledky na turnaji. Za vyhraný zápas ve skupině se bude udělovat milion eur (24,4 milionu korun), za remízu o polovinu méně.

Utkání skupiny E kvalifikace mistrovství Evropy ve fotbale: Česko - Moldavsko, 20. listopadu 2023, Olomouc.  Vasil Kušej z ČR a Tomáš Souček z ČR oslavují vstřelenou branku.
Sportovec roku bez fotbalistů. Kopaná ztrácí prestiž, bez důvěry bodovat nemůže

Postup do osmifinále vynese jednotlivým asociacím 1,5 milionu eur (36,5 milionu korun), čtvrtfinále 2,5 milionu eur (60,9 milionu korun) a semifinále čtyři miliony eur (97,4 milionu korun). Poraženému finalistovi připadne pět milionů eur (přes 121,8 milionu korun), vítěz šampionátu pak získá ještě o tři miliony eur více (194,8 milionu korun).

Pokud některá země vyhraje na Euru všech sedm utkání, dosáhne na maximální částku 28,25 milionu eur (687,9 milionu korun). Český tým si na minulém kontinentální mistrovství, na němž předloni došel do čtvrtfinále, včetně bonusu za účast vydělal zhruba 378 milionů korun.

Utkání skupiny E kvalifikace mistrovství Evropy ve fotbale: Česko - Moldavsko, 20. listopadu 2023, Olomouc. Radost Tomáš Chorý z ČR.
Boj o lístky na Euro začne v sobotu. Jak se dostat do Německa?

Částka se tradičně podle prémiového řádu, který se schvaluje před začátkem kvalifikace, dělí mezi FAČR a reprezentační výběr. Jakým poměrem, to předseda asociace Petr Fousek neprozradil. Prémie připadne i trenérovi Jaroslavu Šilhavému, který po postupu na Euro po posledním zápase kvalifikace u mužstva spolu s realizačním týmem skončil.