"Potýkáme se s tím celou sezonu. Hrajeme dobře, ale výsledky tomu neodpovídají. Vloni jsme měli štěstí v lize i v Evropě, na Marseille to bylo 12:1 na šance pro domácí a my tam přesto vyhráli. Dneska to bylo 4:5 na šance a prohráli jsme 1:3. Paradoxně si myslím, že letos jsme ty první tři zápasy odehráli líp než vloni, ale těch bodů je málo," řekl Folprecht.

Liberec s italským favoritem po první půli prohrával 0:2, ale po pauze snížil Petr Ševčík. Jenže pak přišla další chyba a Fiorentina z brejku přidala třetí gól.

"Mrzí to hodně. Něco jiného by bylo, kdybychom prohráli s tím, že by byli lepší a neměli bychom na ně. Takhle je to špatně. Celý druhý poločas Fiorentinu tlačíme, člověk vidí i na hřišti na těch hráčích, že se mezi sebou hádají," všiml si Folprecht.

Body neodpovídají výkonům

"Člověk vidí, že borci, co odehráli 300 zápasů za Villarreal, co hráli na mistrovství Evropy, jsou nejistí. To zvedne sebevědomí, ale výsledek je 1:3. Necháme si je utéct do brejku dva na jednoho, je škoda, že jsme jim to tímhle způsobem usnadnili," litoval pětadvacetiletý Folprecht.

Liberci se po půlce skupiny vzdálil postup, na druhou příčku ztrácí tři body. "Dokud je teoretická šance, budeme se o to rvát. V Karabachu nám utečou dva body mezi prsty 30 sekund před koncem, s PAOK doma za stavu 1:1 máme blíž k výhře a nakonec prohrajeme. Kdyby to aspoň byla remíza… A teď jsme taky celou druhou půli tlačili. Myslím, že body neodpovídají tomu, co jsme zatím v Evropě předvedli," dodal.

ČTĚTE TAKÉ: Liberec se o senzaci nepostaral, s Fiorentinou prohrál a vzdálil se mu postup