„Pro nás všechny je to úleva i obrovská radost,“ přiznal Zdeněk Soukup, redaktor Deníku. „Kniha byla poprvé připravena k vydání už před dvěma roky, ale pak se vše několikrát odkládalo, protože David si prodlužoval kariéru. A do toho všeho ještě zasáhl covid. Přišly tak i momenty, kdy se zdálo, že zůstane pouze u rukopisu. Naštěstí se to povedlo dotáhnout a kniha spatřila světlo světa,“ konstatoval Zdeněk Soukup.

Podle jeho kolegy Ervína Schulze byl Limberský hodně otevřený, a jestli ho chtěl někdo chránit, tak to byla jeho žena, která chtěla některé průšvihy tlumit. "Ale David řekl, že ne, že chce, aby to tam bylo," dodal Schulz s tím, že Limberský se do knihy ponořil, vzal ji za svoji a předem se ptal, jaká témata se budou probírat.

Kristýna Horská na SP v Berlíně.
Finále je jasný cíl, říká Horská o mistrovství Evropy v Kazani

"Myslím, že je tam 95 procent toho, co jsem chtěl říct. Je to hodně otevřená zpověď. Vyloženě se asi nevyhýbám žádnému tématu, takže je tam všechno," doplnil na středečním křtu David Limberský.

Role kmotra se ujal Adolf Šádek, majitel a generální ředitel FC Viktoria Plzeň. Na středeční slavnostní akci přišel i současný kouč plzeňského klubu Michal Bílek, jenž vedl Limberského i v reprezentaci. Přišla i většina hráčů ze současného kádru Viktorie, Limberského současní spoluhráči z třetiligových Domažlic, jeden z prvních trenérů Zdeněk Michálek, ale i modelka Andrea Verešová.