„Moc se na premiéru těším a věřím, že nás doma podpoří i hodně fanoušků,“ uvedl nový trenér reprezentace Ivan Hašek. „Arménie dokáže být nevyzpytatelná a její herní styl se podobá některým soupeřům na které můžeme narazit na Euru,“ varoval.

Vstupenky se budou prodávat ve třech cenových kategoriích za 350, 470 a 690 korun. Zvýhodněné vstupné budou moci využít děti do 150 centimetrů, které budou mít padesátiprocentní slevu. Prodej bude spuštěn v úterý 13. února v 10:00 v síti Ticketportal.

Za 100 korun budou moci Haškův debut navštívit vozíčkáři. Vstupenky mohou objednávat na e-mailové adrese vstupenky@fotbal.cz. V ceně vstupenky bude i možnost vzít si s sebou doprovod.

Ivan Hašek je novým trenérem fotbalové reprezentace
Úkol pro Haška: Nejdřív Euro a pak? Vrátit český tým mezi elitu v Lize národů

Pro aktivní fanoušky budou vyhrazené sektory B1, B2, B3 a B4, kde budou fanoušci stát, aktivně fandit, zpívat a skandovat nebo mít vlajky a bubny.

V Praze na Letné hrála reprezentace naposledy v roce 2021, kdy na domácím stadionu Sparty přehrála v kvalifikaci mistrovství světa Estonsko a v přípravě zvítězila nad Albánií.

Ivan Hašek si sice domácí premiéru po svém lednovém jmenování připíše na stadionu, na kterém prožil úspěšné roky hráčské i trenérské kariéry, ale ještě předtím se reprezentace představí v Norsku. Tam národní tým nastoupí v pátek 22. března. Vrcholem letošního roku bude červnové EURO 2024.