Luis Enrique to nebude. Má toho dost. „Potřebuji si odpočinout," konstatoval španělský kouč.

Čtěte také: Šest gólů k zázraku! Barcelona šokovala svět. Enrique: Fotbal je bláznivý

Své rozhodnutí oznámil ještě před senzací s Paris Saint-Germain: „Bylo to těžké, zažil jsem tu tři nezapomenutelné roky, ale je čas jít," sdělil. Euforie z postupu na tom nic nezměnila. „Ne, platí, co jsem řekl."

Kabinu tak čeká další loučení podobně v roce 2012 odcházel úspěšný Pep Guardiola. „Nečekali jsme to," uvedl Luis Suárez.

Najít nového kouče však nebude vůbec snadné. Podobný úkol totiž čeká řadu dalších gigantů.

Arsenal je rozpolcený

Stačí se podívat třeba na britské ostrovy. Změnu (okysličení) teď potřebuje Arsenal.

Arsénu Wengerovi končí smlouva. Muž, který vládne týmu od roku 1996, je po fiasku v Lize mistrů v nelichotivé situaci. „Jsme na tom stejně jako všichni ostatní. Ani my nevíme, co se bude dít," řekl Theo Walcott.

Byť to nikdo neřekne na kameru, hráči jsou údajně rozděleni na dva tábory. A co víc, zase jsou slyšet protesty fanoušků. „Zabíjíš náš klub," křičeli na Wengera po debaklu od Bayernu Mnichov.

Nejnovější spekulace? Bulvární list Daily Express tvrdí, že existuje dohoda mezi Arsenalem a Massimilianem Allegrim, který nyní vede Juventus.

Nepřehlédněte: Xabi Alonso se po sezoně rozloučí s fotbalem

Opustí Conte Chelsea?

K této možnosti hodně řekne Chelsea. Jak to? Na její lavičce prý (přes první místo v lize) není spokojený Antonio Conte. Chce zpět do Itálie, kde by jak je naznačeno výše mohlo být volno v Turíně. „Blues" hodlají kontrovat lepší smlouvou.

Klid a pohoda nemusí panovat ani v Manchesteru City. „Připravte se, že titul letos nezískáme," varoval šejky Pep Guardiola. „Ale bude líp," slíbil.

Uklidní je to? Majitelé se v minulosti zbavili Roberta Manciniho a bez fanfár šel i Manuel Pellegrini.

Guardiola má zatím čas. Zatím.