Hradec měl v utkání se Slavií problémy s distribucí lístků pro soupeřovy fanoušky a vznikl tak konflikt, jelikož pořadatelé nechtěli vpustit fandy do sektoru, kam měli zakoupený lístek. Někteří se dostali na tribunu až v průběhu zápasu.

Jedno kolo si za vyloučení v duelu s Duklou nezahraje reprezentační záložník Milan Petržela z Plzně a za čtyři žluté karty Ondřej Kušnír (Dukla), Jan Krob (Teplice), Jan Šisler (Karviná), Dame Diop (Zlín) a Ondřej Mihálik (Jablonec).

Ve druhé lize mají jednozápasový trest David Přibyl (Pardubice), Kristian Zbrožek, Petr Zieris, Nikolas Daníček, Daniel Kozma (všichni Varnsdorf), Martin Vyskočil (Frýdek-Místek) a Aleš Rus (Prostějov).

Disciplinární řízení bylo zahájeno se Sigmou Olomouc a Frýdkem-Místkem za výtržnosti fanoušků ve vzájemném utkání Národní ligy. Frýdek-Místek komise vyšetřuje za porušení povinností pořadatele, Sigmu za vhazování pyrotechniky na hrací plochu a za projevy hanobící politickou příslušnost. Vyšetřován je i Elvist Ciku z Táborska za tělesné napadení a vražení do soupeře v utkání s Prostějovem.