"Ani si nevzpomenu, kdy jsem si v lize takhle zachytal," řekl na pozápasové tiskové konferenci Heča, na kterého domácí vyslali 31 střel, z toho šlo 12 mezi tři tyče. K tomu do vápna letělo 21 rohů a další desítky centrů.

"Když to lítá kolem branky, tak mi to vyhovuje, že jsem v permanenci. Na jaře jsme tu ale dostali čtyři góly, tak to bylo horší. Dnes jsem rád za bod," prohlásil čtyřiadvacetiletý hráč.

V utkání nestačil jen na dalekonosný projektil Tomáše Hořavy, který z voleje míč umístil přesně k tyči. "Trefil to nádherně. Já to navíc viděl pozdě," chválil protihráče Heča, kterého víc mrzel druhý inkasovaný gól Michala Ďuriše po rohu. "Střelu jsem neviděl. Trefilo mě to do lýtka a odrazilo se to do branky. Škoda," popisoval Heča.

V zápase vyrazil nebezpečné střely Daniela Koláře, Ondřeje Vaňka, Jana Kovaříka, Egona Vůcha či dorážku Ďuriše. Nejvíce si však považoval zákroku proti hlavičce Vaňka z prvního poločasu. "To byl jen takový reflex, tam jsem si hodně oddychl," řekl odchovanec Slovácka.

Sám prý cítil, že už bylo třeba, aby spoluhráčům pomohl. "V prvním kole jsem ze tří střel dostal tři góly, minule další dva. Teď jsou to sice zase dva góly, ale alespoň jsem chytil něco navíc," těšilo Heču.

Za svůj výkon se dočkal i pochvaly od trenéra Slovácka Svatopluka Habance. "Heča odchytal nadstandardní zápas, chytil minimálně tři góly," ocenil Habanec.