"Měli jsme šance. Nechali jsme si ale dát laciný gól, který nás dostal v závěru utkání pod tlak. Strachovali jsme se do konce o výsledek," řekl po utkání 13. ligového kola Vukadinovič.

V 80. minutě měl na kopačce třetí gól a tím i rozhodnutí. Po akci Harby se dostal sám před gólmana Melichárka, ale ten šanci zneškodnil. "Brankář dobře vyběhl. Měl jsem málo času na kličku. Je to škoda," povzdechl si pětadvacetiletý fotbalista.

Po ráně myslel, že bude muset střídat

Ve druhém poločase v souboji se soupeřem dostal loktem ránu do břicha a jen těžce se zvedal z trávníku. Chtěl se dokonce nechat vystřídat, trenér Páník ho však nechal dohrát. "Cítil jsem se jednu chvíli hodně špatně. Po deseti minutách jsem naštěstí bolest rozběhal," přiznal srbský záložník, který dnešní výhru popsal jako hodně vydřenou.

"Brno na nás bylo takticky velmi dobře připraveno. Zatáhlo se a hrozilo brejky. Bylo hodně nebezpečné. Kdyby Škoda využil v prvním poločase šance, tak by to bylo jinak. Naštěstí je neproměnil," dodal autor obou gólových přihrávek Zlína.

Při první brance jen dával naslepo ostrý míč na první tyčku. "Máme domluvu, že do tohoto prostoru Harba nebo Jordan nabíhají. Naštěstí tam byl Harba, který jen změnil směr střely," popsal první gólovou situaci z 29. minuty.

Šípkovi předložil ideální přihrávku

Při druhé brance Vukadinovič pronikl v 64. minutě z pravé strany do pokutového území a do jeho kliček se báli brněnští zadáci ostřeji zasáhnout. "Věděl jsem, že mohu poskakovat s míčem. Pokud by mě soupeř fauloval, tak by byla penalta. Zasekl jsem si míč, viděl jsem před sebou úplně volného Štípka. Ten už jen trefil prázdnou branku," uvedl Vukadinovič.

Na dálku vede souboj se svým bratrem Miljanem, který obléká dres Mladé Boleslavi. Ta v pátek nečekaně prohrála v Jihlavě 1:2 a Zlín po vítězství Středočechy v tabulce o dva body předstihl. "Brácha byl po prohře v Jihlavě smutný. Já jsem musel kvůli němu včera fandit Boleslavi. Naštěstí prohráli a my máme tři body. Tak jsem za to rád," usmíval se starší z bratrské dvojice Vukadinovičů.

ČTĚTE TAKÉ: Přibram slaví druhou výhru, Hradec zaskočil Teplice. Zlín je druhý