AC Milán se ve třetím předkole Evropské ligy střetne s norským Bodö Glimt, avšak Zlatan Ibrahimovič defenzivu soupeře zaměstnávat nebude. Bude totiž zápas sledovat patrně maximálně tak doma v televizi. Celý tým se totiž musel před čtvrtečním utkáním nechat otestovat a jako jediný z vyšel pozitivní výsledek právě zkušenému kanonýrovi.

Nebude však jediným hráčem AC, který bude kvůli koronaviru chybět. Už z předchozího testování totiž neprošel obránce Leo Duarte. Oba dva skončili v domácí karanténě.

Na Ibrahimovičově diagnóze si ovšem smlsla fotbalová fanouškovská veřejnost, ale třeba i ta odborná. Internetem se okamžitě začaly šířit vtipy ve stylu "Koronavirus dostal Zlatana", ozval se i někdejší slavný fotbalista Gary Lineker, který rád komentuje a glosuje události z fotbalového dění. I ten vyjádřil sounáležitost s virem. "Moje myšlenky jsou v těchto obtížných časech s virem," napsal na svůj twitterový účet.

I přes četné pokusy o vtip na účet za pár dní devětatřicetiletého fotbalisty však převládají pochopitelně přání brzkého uzdravení.