AC Milán se ve třetím předkole Evropské ligy střetne s norským Bodö Glimt, avšak Zlatan Ibrahimovič defenzivu soupeře zaměstnávat nebude. Bude totiž zápas sledovat patrně maximálně tak doma v televizi. Celý tým se totiž musel před čtvrtečním utkáním nechat otestovat a jako jediný z vyšel pozitivní výsledek právě zkušenému kanonýrovi.

Nebude však jediným hráčem AC, který bude kvůli koronaviru chybět. Už z předchozího testování totiž neprošel obránce Leo Duarte. Oba dva skončili v domácí karanténě.

O postupu FCSB rozhodl proměněnou penaltou v páté sérii Dennis Man.
Koronavirus vyřadil kouče i 15 hráčů. Přesto Bukurešť proti Liberci nastoupí

Na Ibrahimovičově diagnóze si ovšem smlsla fotbalová fanouškovská veřejnost, ale třeba i ta odborná. Internetem se okamžitě začaly šířit vtipy ve stylu "Koronavirus dostal Zlatana", ozval se i někdejší slavný fotbalista Gary Lineker, který rád komentuje a glosuje události z fotbalového dění. I ten vyjádřil sounáležitost s virem. "Moje myšlenky jsou v těchto obtížných časech s virem," napsal na svůj twitterový účet.

I přes četné pokusy o vtip na účet za pár dní devětatřicetiletého fotbalisty však převládají pochopitelně přání brzkého uzdravení.

Utkání 3. kola základní skupiny F fotbalové Ligy mistrů Slavia Praha - FC Barcelona 23. října 2019 v Praze. Luis Suárez z Barcelony.
Další hvězda odchází z Barcelony. Suárez přestoupil ke konkurenci