Neinkasovat proti obhájci titulu, aktuálně třetímu celku ruské Premier league a účastníkovi podzimních bojů ve skupině v Lize mistrů, je pro zadní řasy Viktorie velmi dobré vysvědčení.

Čtěte také: Plzeň vyrazila za teplem. Skvělé podmínky, hlásil ze Španělska Pivarník

„V defenzivě jsme proti velmi kvalitnímu a kombinačně velice vyspělému soupeři hráli dobře," přitakává David Limberský. „Samozřejmě jsme na začátku herního soustředění a je potřeba ještě zlepšit mezihru a finální fázi. Máme určitě na čem pracovat, ale ten základ už tam je," míní Limberský.

Fotbalisté Viktorie mají za sebou nejnáročnější část zimní přípravy zaměřenou na obnovu a nabírání kondice. Soustředění v Benidormu už má herní charakter.

„Nohy už nejsou tak těžké, ale k ideálu to má ještě daleko," usmívá se zkušený obránce, který proti CSKA Moskva odehrál celou hodinu, pak ho na levém kraji obrany vystřídal slovinský zadák Erik Janža. „S balonem jsme zatím měli jen pár tréninků, teď bude čas na to, abychom se sehráli," míní účastník dvou mistrovství Evropy.

Zítra čeká fotbalisty Viktorie Plzeň v Benidormu druhý přípravný zápas proti jihokorejskému týmu Daejeon Citizen FC. Utkání je možné sledovat od 16.00 hodin na internetu prostřednictvím klubového YouTube kanálu.

Nepřehlédněte: Pokorný je z angažmá ve Francii nadšený: Už na střídačce je to škola