Většinu zápasu jste dominovali. Mrzí vás ztráta bodů?
Převažuje samozřejmě zklamání, protože jsme chtěli vyhrát a průběh zápasu odpovídal nám. Sami jste viděli, že jsme nedali spoustu vyložených šancí, a proto máme jen jeden bod. Myslím si, že jsme ještě neukázali to, čeho jsme schopní.

Sparta se ve třetím zápase skupiny Evropské ligy doma utkala s Glasgow Rangers
Bez gólů. Sparta si vylámala zuby na Butlandovi a s Rangers remizovala

V 85. minutě střídající Danilo napálil břevno. Zatrnulo vám?
Měli jenom tuhle vyloženou šanci. Jinak měli lehké závary, trefovali to okolo brány, nebyly to vyložené šance. Bylo to tím, že jsme trochu otevřeli hru, chtěli jsme hrát vabank a přehoupnout utkání na naši stranu. Když chcete vyhrát, musíte někdy riskovat, kór v Evropské lize. Proto měli šance.

Měl jste na noze vítězný gól…
Vždycky věřím, že mi to tam padne, ale bohužel jsem selhal. Nechápu, že jsem přestřelil. Ale jedeme dál, nebudu se z toho hroutit.

Co čekáte od odvety ve skotské metropoli? Na Ibrox Stadium už jste hrál.
Bude to podobné utkání. Akorát na Ibrox Stadium jsem hrál, když tam nebyli diváci (se Slavií v osmifinále EL v sezoně 2020/21). Bude tam bouřlivá atmosféra jako tady u nás. Pro ně taky nebylo vůbec jednoduché hrát před našimi fanoušky, kteří jsou fantastičtí. Musíme se s tím vypořádat, pokud chceme postoupit ze skupiny.

Potkal jste se se Abdallahem Simou, se kterým jste získal ve Slavii titul. O čem jste si povídali?
Rád jsem Simiče viděl, ušel kus cesty. Konečně je zdravý. Rangers pomáhá, je pro ně důležitým hráčem, dává góly, má asistence. Jsem rád, že jsme se viděli, předevčírem jsme si napsali pár zpráv, že se na sebe těšíme, a po zápase jsme se samozřejmě taky bavili.

Palestinské vlajky v rukou fanoušků Celtiku při utkání s Ligy mistrů.
Neuvěřitelná ostuda ve Skotsku: Celtic podpořil Palestinu, Izraelec nenastupuje

Nepřekvapilo ho, že jako někdejší hráč Slavie působíte ve Spartě?
Věděl, jaká tam je situace. Nechtěl bych k tomu víc dodávat, protože je to inteligentní hráč.