Jarolím minulý týden nominoval jen 18 hráčů s tím, že další pětici povolá až podle výkonů ve víkendových zápasech. V útoku se rozhodl pro třiadvacetiletého Krmenčíka, který si v průběhu podzimu vydobyl pozici útočné jedničky v Plzni: vstřelil čtyři ligové góly, další přidal v poháru a dva zaznamenal v evropských pohárech. Jeden z nich dal ve čtvrtek v Evropské lize Astře Giurgiu a následně se v neděli dvěma asistencemi podílel na výhře 3:1 nad Jabloncem.

Jarolím dal šanci i jednadvacetiletému Barákovi, který je jedním ze strůjců podzimního zlepšení Slavie. S jeho zařazením do základní sestavy začala Slavia sbírat body, k čemuž Barák přispěl třemi góly a asistencí. Původně měl jet s jednadvacítkou do Portugalska, ale nakonec si vyzkouší dres A-týmu. "Barák podává dobré výkony a je produktivní," vysvětlil Jarolím jeho nominaci.

Dodatečně se do týmu dostali také již stabilní reprezentant Pavelka, který má na kontě 13 startů. Jarolím se ho rozhodl znovu povolat, přestože nebyl spokojený s jeho výkony v předchozích zápasech. Pozvánku dostali také Zmrhal, který si premiéru prožil v minulém utkání s Ázerbájdžánem, a Kopic. Plzeňský záložník už vyléčil nemoc, která ho v říjnu limitovala.