Pořádnou šou předvedl při duelu mezi Slováckem a Jihlavou hostující trenér Petr Rada. Před utkáním se s širokým úsměvem se všemi přátelsky zdravil, během zápasu se však výraz v jeho tváři dramaticky změnil.

Divoce gestikuloval, pokřikoval na kouče domácích a nakonec pár minut před koncem utkání předčasně utekl do šaten. „Nechtěl jsem být vykázaný na tribunu," jasně naznačil co, nebo spíše kdo, byl příčinou jeho zloby.

Kouči Jihlavy se nezamlouvaly vyloučení jeho svěřenců ani další verdikty rozhodčího Zelinky. „Kdybych byl na hřišti, tak taky nedohraju. A nedohrál by ani rozhodčí," dal na pozápasové tiskové konferenci průchod emocím.

Domácí lodivod měl pro chování kolegy pochopení. „Když vám někoho vyloučí, mám rovněž takové emoce. Taky se někdy cítím poškozený. Výkony rozhodčích ale nekomentuju a nechci to dělat ani teď. Od jejich hodnocení jsou jiní," poznamenal Svatopluk Habanec.

V jednom okamžiku se i on stal objektem naštvání Petra Rady, který na něj po vyloučení druhého jihlavského hráče divoce pokřikoval. „Co jsem na něj volal? Známe se dlouho, gratuloval jsem mu k vítězství," nepřiznal „barvu" jihlavský trenér.

Ani Svatopluk Habanec slova svého protějšku neprozradil. „Křičel na mě, jestli spolu nepojedeme na dovolenou," odpověděl rovněž s nadsázkou kouč Slovácka.

Pak přece jen lehce naznačil. „Říkal něco na adresu všech možných činitelů. Já jsem mu neodpovídal, pana Radu jsem spíš pozoroval. Taky se tak někdy chovám," dodal domácí trenér.