Všechny náklady spojené s ubytováním se totiž rozhodl pokrýt ruský miliardář Roman Abramovič, který je majitelem londýnského klubu. Právě od Abramoviče celá iniciativa vzešla. Třiapadesátiletý rodák ze Saratova přemýšlel, jak nejlépe Národní zdravotní službě pomoci, až přišel s nápadem propůjčit lékařům Millenum Hotel na Stamford Bridge.

On-line ke koronaviru ZDE.

"Mnoho zdravotních pracovníků bude pracovat na dlouhé směny a nebudou schopni cestovat domů, případně by museli dlouho dojíždět. Místní ubytování pomůže udržovat zdraví a pohodu těchto klíčových pracovníků v této kritické době," píše se na oficiálních stránkách klubu.

Opatření je stanoveno zatím na dva měsíce, po uplynutí této doby se bude postupovat na základě aktuální situace. Hotel bude k dispozici nejen personálu pracujícímu v severozápadním Londýně, ale budou je moci využívat i zdravotní pracovníci z jiných okrsků. 


Už před pár dny přišla na světlo světa zpráva, že Cristiano Ronaldo se rozhodl přebudovat své hotely na nemocnice. Později se však ukázalo, že vše byl jen výmysl jeho bývalého švagra. 

close Koronavirus v Česku info Zdroj: Deník zoom_in