Jednou z událostí uplynulého ligového víkendu byl bezesporu gól Ondřeje Koláře. Slávistický brankář si v závěru utkání proti Příbrami vzal míč a z penalty nekompromisně zavěsil.

Jen o dva dny později však ukázal, že na střílení gólů nepotřebuje ani penaltový puntík. Hra nohama mu totiž vůbec není cizí a z fotbalového umění umí i opravdovou parádičku.

Na tréninku české reprezentace před zápasy Ligy národů se sešel i s bývalým spoluhráčem ze Slavie Tomášem Součkem a oba předvedli dokonalou souhru. Záložník West Hamu, který přispěl k záchraně svého klubu v Premier League třemi góly, se tentokrát proměnil do role nahrávače, poslal na Koláře přesný centr a ten se nemýlil.

Pavel Kadeřábek (vpravo) proti Anglii.
Kadeřábka vyřadilo z repre zranění. Přibyla trojice hráčů

Ukázal ovšem zakončení hodné z nějž byste rozhodně netipovali, že jej má na svědomí brankář. Míč do sítě poslal efektními nůžkami, čímž se česká fotbalová reprezentace pochlubila i na své facebookové stránce. 

Video se hned stalo hitem a díky fanouškům se začalo rychle šířit internetem. Tak kdoví, třeba Kolář předvede jednou něco podobného i v zápase. 

Brankář Slavie Ondřej Kolář se raduje z gólu, který vstřelil proti Příbrami.
Všichni křičeli, ať tam běžím. Byl jsem nervózní, přiznává gólový brankář Kolář