Sparta ve čtvrtek večer prohrávala po brance Cavenaghiho, pod níž se podepsal špatnou rozehrávkou Tiemoko Konaté. "Samotná chyba před inkasovaným gólem mě nadzvedla, ale je nutné říct, že Timy hrál na postu, který nikdy nehrál. Chybu mu vyčítat zpětně nebudu," řekl Ščasný na klubovém webu.

Po přestávce vyrovnal Lukáš Juliš a pak o výhře hostů rozhodl – kdo jiný, než Lafata. Střídal. "Kluci hráli dobře, vytvářeli si šance a klíčové bylo, že Lukáš Juliš poměrně brzy vyrovnal. Pak přišel na hřiště David a to je neskutečné…," uvedl Ščasný.

"Původně jsme uvažovali, že s námi nepojede, stejně jako David Bičík, ale asi mu to teď nevadí," dodal.

Podle Ščasného vyhrála Sparta zaslouženě, ale varováním bylo velké množství zahozených šancí. "Šancí jsme měli dost už v prvním poločase, jen Lukáš Juliš sám, poté měl dvě šance i Tiémoko Konaté ve druhém poločase. V jiných zápasech by se tohle neproměňování šancí mohlo vymstít," prohlásil kouč.

Sparta skončila ve skupině druhá, když ani jednou neprohrála a na první Schalke ztratila dva body. "Dvanáct bodů ve skupině je úspěch. Nemá cenu se už trápit, jestli jich mohlo být víc. Jsme všichni rádi, že jsme postoupili a poslední zápase jsme zvládli vítězně," řekl Ščasný.